Zwycięzca EuroMillions pobity przez dziewczynę

Ten wpis ma 9 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Ubiegłoroczny zwycięzca loterii EuroMillions, Matt Myles dzięki wygranej pozwolił sobie na zrealizowanie swojego marzenia – podróży dookoła świata. Zwolnił się z fabryki, w której pracował w tamtym czasie i stał się podróżnikiem.

Po powrocie postanowił, że jeszcze raz zawalczy o serce swojej byłej dziewczyny, co, jak się okaże, było chybionym pomysłem. 28 – latek postanowił odwiedzić swoją była dziewczynę, aby przekonać ją, że powinni być razem, ale zamiast przychylnej reakcji spotkał się z ciosami swojej byłej dziewczyny, które wymierzyła w twarz oraz genitalia chłopaka. Takiej odmowy z pewnością się nie spodziewał.

Sprawa swój finał znalazła w sądzie, który nakazał temperamentnej dziewczynie zapłatę 650 funtów odszkodowania oraz pokrycie kosztów sądowych w kwocie 500 funtów. Matt w oświadczeniu, powiedział, że zgłaszając sprawę na policję chciał zwrócić uwagę na problem przemocy, dotykający również mężczyzn. Wspomniał również, że co trzecia ofiara przemocy to mężczyzna

Zobacz również