Prognoza wyników – promocja 20bet

20bet to znana marka w sieci, która proponuje swoim klientom szereg ciekawych promocji, a przy tym można w niej nie tylko liczyć na wiele gier kasynowych, lecz także i na zakłady sportowe. Właśnie z tymi drugimi związana jest nowa promocja, gdzie dzięki wpłacie można korzystać z promocji Forecast z szansą na 4500 PLN!

Wpłacaj, typuj i wygrywaj!

Aby zakwalifikować się do tej nowej promocji, całkowita wysokość wpłat w ciągu ostatnich 5 dni musi wynosić co najmniej 20 EUR. Po wybraniu wszystkich wyników proponowanych meczów, jak i spełnieniu wszystkich wymaganych warunków, należy na stronie kasyna w tej sekcji kliknąć przycisk „Utwórz Forecast”. Z oferty można skorzystać raz dziennie. Ponieważ mamy tutaj okres do 5 dni od ostatniej wpłaty, dlatego dokonując już teraz depozytu, będziemy mogli korzystać z tej promocji przez następnych 5 dni. Każdego dnia to właśnie 20bet wybiera dla graczy 10 spotkań piłkarskich, gdzie należy wytypować wynik w formie 1X2.

Oczywiście takie typowanie nie będzie prostą sprawą, gdyż specjalnie wybierane są bardzo zróżnicowane ligi i rozgrywki. Jednocześnie należy zatem typować choćby mecze eliminacji Mistrzostw Europy, Pucharu Narodów Afryki, najwyższych rozgrywek w Turcji, jak i regionalnej ligi we Francji czy Niemczech.

Każdy gracz, który poprawnie wytypował wynik 10 proponowanych meczów, otrzyma 4500 PLN

Każdy gracz, który poprawnie wytypował wynik 9 proponowanych meczów, otrzyma 400 PLN

Każdy gracz, który poprawnie wytypował wynik 8 proponowanych meczów, otrzyma 200 PLN

Otrzymany darmowy zakład może zostać przez gracza postawiony jako pojedynczy lub wielokrotny zakład na dowolne wydarzenie sportowe. Warto mieć na uwadze, że wygrane z zakładów postawionych przy użyciu darmowego zakładu zostaną wypłacone jako środki możliwe do wypłaty i zostaną przelane na główne saldo gracza, jednak stawka samego darmowego zakładu nie zostanie zwrócona wraz z żadnymi wygranymi.

Odbierz bonus w 20bet

Jeśli nie jesteś jeszcze klientem 20bet, to możesz już teraz założyć konto i odebrać swój bonus na start. Koniecznie kliknij TUTAJ. Do odebrania masz:

  • Bonus sportowy 100% do 400 PLN
  • Bonus w kasynie 100% do 500 PLN oraz 120 darmowych spinów na Elvis Frog in Vegas + 50% do 400 PLN oraz 50 darmowych spinów na Great Rhino Megaways.

Zobacz również