Zielony to kolor nadziei i pieniędzy

Ten wpis ma 3 lata, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Dla fanów legend o Rycerzach Okrągłego Stołu producent gier Play’n GO przygotował nowość z potencjałem wygrania 10000x Twój zakład. Dodatkowo zamiast kręcić się wokół Króla Artura poznasz inne średniowieczne postacie. The Green Knight wypełniony jest mnożnikami i oparty na słynnej historii Sir Gawaina i Zielonego Rycerza. Sir Gawain był bratankiem króla Artura i jednym z jego rycerzy. Grafika 5-bębnowego slotu kipi zielonością. Martin Zettergren z Play’n GO podkreśla, że zawsze starają się badać i wprowadzać na rynek gier online świeże pomysły, ponieważ dobra historia jest integralną częścią rozrywki. Dlatego gracze muszą przyjść z pomocą Sir Gawainowi, gdy podróżuje do Zielonej Kaplicy, aby spełnić obietnicę złożoną Zielonemu Rycerzowi.

Spiny x100

Gra The Green Knight ma aż 6 wildów, 1 standardowy i 5 z mnożnikami o wartościach x2, x5, x10, x25 i x100. Jeśli trafisz 5 symboli wild z mnożnikiem x100 masz szansę wygrać oszałamiającą 10000-krotność zakładu. Co więcej, możliwość wyzwolenia Shield Spins z mnożnikiem x100 daje również szansę na zdobycie ogromnej nagrody. 5 darmowych spinów aktywują 3 scattery zielonego rycerza. Free spiny są z dodatkowymi mnożnikami, które rosną z każdym obrotem. A gdy w trakcie rundy trafisz 2 Green Knight scatter, dostaniesz 5 specjalnych Shield Spins. Wtedy standardowe free spiny są wstrzymane z aktualnie uzyskanym mnożnikiem wild, do czasu rozegrania Shield Spins. Następnie bonusowa runda darmowych obrotów jest wznawiana, abyś miał szansę dojścia do mnożnika x100 i wielu „zielonych” wygranej.

Zobacz również