Wielka wiosenna wygrana padła w grze Arabian Nights

Ten wpis ma 9 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Drodzy gracze, wiosna w kasynach internetowych powoli się rozkręca, mamy coraz więcej wiosennych promocji i co najważniejsze – pierwsze wysokie wiosenne wygrane. Tym razem został rozbity jackpot w Arabian Nights, czyli gry wyprodukowanej kilka lat temu przez Netent, która wciąż ma wiele do zaoferowania i cieszy się niesłabnącą popularnością.

Pierwszego dnia wiosny szczęśliwy gracz zagrał w Arabian Nights i wygrał aż 1 720 997 Euro poprzez rozbicie progresywnego jackpota. Jak to zwykle bywa przy milionowych wygranych, Netent nie ujawnia od razu w jakim kraju, w jakim kasynie i jaki był przebieg zwycięskiej gry. Na te dane standardowo musimy jeszcze chwilę poczekać, ale mamy potwierdzenie, że taka wygrana padła, co jest najważniejszą informacją. Arabian Nights to progresywny jackpot, jeden z ponad czasowych hitów firmy Netent. Swoją ciągłą popularność zawdzięcza świetne rozrywce oraz doskonałemu wykonaniu kilka lat temu tej gry. Grafika co prawda nie jest już tak świeża jak w dniu premiery, ale ciągle dobrze wygląda. Arabian Nights przenosi nas w rejony Bliskiego Wschodu. Główną bohaterką gry jest Szeherezada, doskonale znana fanom Księgi Tysiąca i jednej nocy. Gra oferuje pięć bębnów z arabskimi symbolami oraz dziesięć linii wypłat. Klimatyczna muzyka jest świetnym dopełnieniem zabawy. Do tego dochodzi progresywny jackpot, który ciągle osiąga milionowe wartości!

Szczęśliwemu graczowi składamy gratulację i pragniemy zwrócić szczególną uwagę, że nawet stare gry Netent dalej gwarantują świetną zabawę i wysokie wygrane. Czasami warto przypomnieć sobie starsze pozycje, a jeśli jesteście nowi w świecie hazardu – musicie koniecznie zagrać w klasyczną Arabian Nights.

Zobacz również