TYLKO DZIŚ: 5 free spinów od Betsafe i Betsson

Ten wpis ma 5 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Urodzinowy Bifor w grupie Betsson! Gigantyczna spółka, mimo zakończenia grudnia i, co za tym idzie, kalendarza adwentowego, nie ma zamiaru wstrzymywać fantastycznej zabawy i wszystko trwa dalej! Każdego dnia czekają na nas wspaniałe oferty, tj. doładowania 100%, free spiny od wpłaty, ale także darmowe spiny i wiele więcej. Właśnie dzisiaj trafił się taki dzień, w którym do odebrania mamy obroty za darmo. Jeśli zdarzyło Ci się zagrać w Betsson oraz Betsafe w ostatnim roku, dzisiaj zdecydowanie polecamy Ci sprawdzić swoją skrzynkę. Jednak, nie skrzynkę e-mail, a tę z powiadomieniami, która jest dostępna w panelu gracza na stronie.

Nie przestajemy, bawimy się dalej! Świętowanie trwa w najlepsze. Po prostu zaloguj się, a dostaniesz 5 darmowych spinów do Divine Fortune. Co czeka na Ciebie jutro?

Taka informacja czeka na nas w obu kasynach. Obrót z darmowych spinów wynosi x35 i, rzecz jasna, nie mamy żadnych limitów wygranych. Obracać możemy na slotach od wszystkich dostawców. Życzymy Wam powodzenia i znakomitego weekendu przy użyciu między innymi tych ofert!

Betsson – 100% do 500 PLN bonusu w kasynie!

Betsafe – 3000 PLN łącznie w bonusach w kasynie – REJESTRACJA

Zobacz również