To ostatni moment, by zagrać w 15 slotów NetEnt

Ten wpis ma 4 lata, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Nieubłaganie mija czas kilku gier slotowych od NetEnt. Producent nie zamierza usuwać ich z kasyn online po cichu, ale wydał oficjalną informację z datą i tytułami. Taka praktyka nie jest obca innym firmom. Powodów do wycofywania gier może być kilka i bardzo się chwali postawa NetEnt, który otwarcie potrafi przyznać, że wśród wielu wydawanych slotów zdarzają się gorsze, nudniejsze czy z czasem przestarzałe. Dzięki słabym wynikom, jako twórcy, wiedzą co poprawić i jak powinny wyglądać kolejne premiery. Czyli decydujesz Ty, jako gracz, pokazujesz producentowi co Ci się podoba, a co uważasz za klapę. Drugim czynnikiem jest zazwyczaj technologia.

Miejsce na hit

Co zatem i kiedy zniknie z portfolio NetEnt? 26 listopada 15 tytułów ma zostać wyłączone we wszystkich kasynach, nie będą także obsługiwane przez wersję iOS14. Tym samym nie będziesz mógł zagrać w: Bollywood Story, Hook’s Heroes, Copy Cats, Flowers Christmas Edition, Universal Monsters ™ The Phantom’s Curse, Berryburst MAX, Sparks, Swipe and Roll, Witchcraft Academy Spellcast, Twin Spin DeLuxe, Go Bananas !, Theme park: Tickets of Fortune, Magic Portals i Lucky Angler: A Snowy Catch. Nie wszystko to starocie nie spełniające standardów. Jednak przy takiej liczbie nowości, to co nie było sukcesem, łatwiej znika z oferty kasyn. Nie da się grać we wszystko z równym zapałem. Jeśli slot nie cieszy się zainteresowaniem i zapada w kasynową nicość, to lepiej go usunąć i zrobić miejsce na nowy, który ma szansę zostać hitem.

Zobacz również