The Marvel Ultimate wypłaciło ponad milion dolarów wygranej

Ten wpis ma 9 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Początek marca to kolejny świetny okres dla graczy w kasynach online. O walentynkowych promocjach i wysokich wygranych powoli już zapominamy, pojawiają się nowe wygrane oraz jeszcze lepsze oferty. Pierwszego dnia marca został rozbity jackpot w The Marvel Ultimate, który wyniósł milion dolarów! Szczęśliwy zwycięzca zagrał w kasynie Playtech.

Playtech, jak to już mają w zwyczaju, niechętnie informuje o wysokich wygranych. Zazwyczaj pojawia się tylko kwota wygranej. Na szczęście udało się nam ustalić kilka wartych przybliżenia informacji. Szczęśliwy gracz wygrał swój milion dolców we wczesnych godzinach porannych – wg czasu polskiego. Oczywiście nie dotarliśmy do informacji w jakim kraju padła wygrana, ale dzięki naszej prywatnej statystyce wiemy, że jest to dwudziesta trzecia główna wygrana w The Marvel Ultimate! Świetna średnia, bo odkąd obserwujemy tę pozycję główne wygrane padają mniej więcej co miesiąc! Świetna średnia jak na tak dużą kumulację. Wniosek z tego taki, że regularnie grając w The Marvel Ultimate mamy szansę na wygranie dużych pieniędzy!

Nazwa gry została zaczerpnięta ze świata Marvela, ze znanego na całym świecie wydawcy komiksów, których to bohaterowie na stałe weszli do kanionu światowej popkultury. W The Marvel Ultimate spotkacie wszystkie najbardziej znane postacie z tego świata, takie jak Iron Man, Kapitan Ameryka, bohaterowie X – Man, Hulk Fantastyczna Czwórka i wielu, wielu innych. Jest to gratka dla fanów komiksów i ich ekranizacji – a dla pozostałych wielka szansa na duże pieniądze!

Zobacz również