Szczęście Amerykanina. Dwie wygrane w ciągu jednego dnia

Ten wpis ma 9 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Loterie są tak atrakcyjne przede wszystkim dlatego, że udział może wziąć w nich każdy, niezależnie od swojego statusu majątkowego, koloru skóry czy wyznań religijnych. Każdy ma w nich równe szanse. Inną kwestią jest już natomiast to, że jednym zawsze poszczęści się bardziej aniżeli innym. Jeżeli mówimy już o szczęściu, nie sposób nie wspomnieć o jednym z mieszkańców Kalifornii, który nie dość, że wygrał raz, to tego samego dnia zwycięzcą okazał się po raz drugi. To się nazywa mieć szczęście.

Rodney Meadows to mieszkaniec Kalifornii, który dotąd niczym nie wyróżniał się na tle innych mężczyzn z tego regionu Stanów Zjednoczonych. Teraz jego życie na pewno się zmieni, bo w jednym dniu zgarnął on wygrane w wysokości ponad 10 milionów EUR, co w przeliczeniu na złotówki daje ponad 40 mln PLN. Jak do tego doszło?

Otóż Pan Meadows postanowił zakupić zdrapki, które wydane zostały z okazji 30-lecia Loterii Kalifornijskiej. Wydał na nie równowartość 30 USD. Jakież było jego szczęście, kiedy okazało się, że jedna ze zdrapek daje mu wygraną o wartości 1000 USD. To zachęciło go do dalszej gry i jak widać, przeczucie go nie zawiodło, bo kolejny wygrany los dał mu wygraną opiewającą na 10 mln EUR. Wygraną Meadows’a cieszył się również właściciel sklepu, w którym Amerykanin wylosował szczęśliwy los, ponieważ regulamin promocji przewiduje, że punkt ten otrzyma nagrodę w wysokości 50 tys. USD. Jako ciekawostkę dodajmy natomiast, że w przeszłości klienci tego punktu trafiali już losy o wartości 25 czy nawet 30 tys. USD.

Zobacz również