Szczegóły jackpotowej wygranej w Beach Life

Ten wpis ma 9 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

W zeszłym tygodniu pisaliśmy o wielkiej wygranej w Beach Life, popularnym jackpocie progresywnym, dziś możemy ujawnić kilka szczegółów na temat tej dużej wygranej. Miała ona miejsce w kasynie BGO i wygrał ją gracz o pseudonimie Hilton.

Historia gry wydaje się nieprawdopodobna – gracz obstawił pięć linii, po 10 funtów każda, zakręcił raz, trafił pięć symboli sunshine, które aktywowały grę jackpot. Po chwili na ekranie monitora pojawiła się informacja: wygrałeś 3 700 000 funtów! Niesamowite. Gracz do tej pory nie do końca wierzy w to co się wydarzyło, nie ma planów na szaleńcze wydawanie pieniędzy, nie ma zamiaru zmieniania swojego życia czy też rzucania pracy. Swoją wielką wygraną traktuje jako zabezpieczenie przyszłości.

Jest to druga pod względem wielkości taka wygrana w historii gry, rekordowa wygrana wynosi 8 200 000 dolarów (oczywiście po przeliczeniu na funty jest nadal najwyższą wygraną) i padła w 2012 roku w kasynie Betfred.

Zobacz również