Świeże spojrzenie na kultowego pokera

Ten wpis ma 4 lata, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Wszyscy fani pokera online od Microgaming mogą odetchnąć z ulgą. Producent długo nie pozostawi graczy bez ich ulubionej rozrywki, po tym jak kilka miesięcy temu została zamknięta sieć Microgaming Poker Network. 16 lat MPN pełnych wyjątkowego pokera online zyskuje godnego następcę. Firma wkrótce wprowadza nową gamę gier pokerowych do kasyn online. Ekskluzywna premiera nastąpi 1 grudnia, ale już 8 dni później dostęp do gier zyskają zapaleni pokerzyści z całego świata. John Coleman, dyrektor generalny Microgaming podkreśla, że nowe gry pokerowe są: „Zaprojektowane z myślą o graczach w pokera i kasynach, te gry zapewnią naszym klientom jeszcze większy wybór, ponieważ nadal będziemy dywersyfikować i unowocześniać naszą ofertę”.

Ekscytująco i ekskluzywnie

Wszystko zacznie się od Hold’Em Poker, z czasem będą dołączały kolejne tytuły, takie jak Lucky Showdown. Celem Hold’Em Poker będzie dostarczenie najlepszej jakości wrażenia z gry. Mirogaming postara się zapewnić Ci możliwość zanurzenia w realistycznym środowisku pokerowym i takie emocje jakie oferuje klasyczny Texas Hold’em. Ważne abyś poczuł klimat ekskluzywnej rozgrywki i polubił świeże spojrzenie na kultową odmianę pokera. Co może Cię pozytywnie zaskoczyć to dynamika, stawka wpisowego i progresywny jackpot. Zatem gra toczyć się będzie jako szybki turniej Sit & Go z wpisowym 5 €. Zagrasz bez problemu na dowolnym urządzeniu mobilnym, bo Microgaming zadbał o optymalizację pod tym kątem. A wprowadzenie ekscytującego progresywnego jackpotu, który rozrasta się do tysięcy euro podbije tylko pokerową stawkę.

Zobacz również