Sloty Yggdrasil wzbogacone o jackpota

Ten wpis ma 9 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Jak zapewne pamiętacie już w lutym zapowiadaliśmy nowego jackpota od Yggrasil Gaming, teraz mamy zaszczyt poinformować o jego premierze. Gra jest dodawana do bibliotek kasyn, które korzystają z usług tego producenta gier. Przed wami Joker Millions!

Z wielkim napięciem czekaliśmy na premierę tej gry, Yggrasil Gaming w bardzo ciekawy sposób ją zapowiedział – inne jackpoty zostały skarcone i uznane za nudne. Początkowo nie do końca byliśmy w stanie zrozumieć o co chodzi, ogólnie Joker Millions to był tajemniczy projekt. Po tekstach w stylu: współczesne gry, które zawierają jackpota nie oferują nic ponad tego jackpota. Nastawialiśmy się na fabularyzowaną grę, która pokaże nam jak powinna wyglądać zabawa w kasynie w 2015 roku, liczyliśmy na kolejny duży krok w rozwoju technologii. Wiecie co się stało? Yggrasil Gaming wypuściło coś co nas mocno zaskoczyło! Prosty do bólu jackpot. W tym momencie zrozumieliśmy intencje tej firmy – nie zależało im na tworzeniu kolejnej historii, postaci czy ideologii. Wrócili do korzeni zbierania symboli sticky oraz joker w najlepszej możliwej formie! Właśnie tak powinien wyglądać współczesny jackpot – bez fajerwerków, ale z wielką frajdą zabawy. Gra wygląda rewelacyjnie w swojej klasycznej formie. Po krótkiej zabawie testowej możemy stwierdzić, że Yggrasil Gaming wykonał kawał solidnej roboty, a Joker Millions ma potencjał na bycie hitem!

Gra oferuje nam dwadzieścia pięć linii wypłat umieszczonych na bębnach. Ponadto mamy tu symbole sticky oraz Joker, które odpowiadają za uruchomienie darmowych obrotów oraz rundy jackpot. Gra rozdaje free spiny i wygrane jak szalona, a jackpot powoli rośnie. Zapraszamy do zabawy w Joker Millions!

Zobacz również