Slotfather – świetny slot produkcji Betsoft 3D

Ten wpis ma 9 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Złożymy wam teraz propozycję nie do odrzucenia – zaraz, zaraz, skądś kojarzycie ten tekst? Zgadza się, to luźne nawiązanie do filmu Ojciec Chrzestny, na którym opiera się gra Slotfather! Produkcja studia Betsoft 3D przenosi nas w mafijny świat, którego głównym bohaterem jest tytułowy Slotfather.

Szata graficzna i klimat przenoszą nas w lata 20 XX wieku, gdzie miastem rządzi mafia, a my jesteśmy slotowym bossem. Konkurencja nie śpi, walczymy o wpływy kręcąc na pięciu bębnach, do dyspozycji mamy 30 linii wypłat. Ikony na bębnach są iście gangsterskie – widzimy tu cygaro, mapę, gazetę, pistolet, butelkę wina oraz specjalne symbole, którymi są Sammy oraz Slotfather. Po trafieniu wygrywającej kombinacji symbole się ożywiają, a nasz boss chwali nas za osiągnięcia. Trafiając symbol rozproszenia wygrywamy kredyty, nawet 200 sztuk. Slotfahter posiada grę bonusową, którą uaktywnia trafienie trzech symboli Scatter, otwiera się w nowym ekranie. Zabawa polega na wstawianiu automatów do gry, do różnych lokali. Za wykonane zadania otrzymujemy nagrody, a po ich wykonaniu udajemy się do restauracji, gdzie otrzymujemy nagrodę bonusową.

Gra oferuje zdobycie obrotów, aby uruchomić specjalną rundę musimy trafić symbol Frankiego oraz Tommy’iego. Frankie chwyta za broń, strzela pociski na ekran gry, a naszym zadaniem jest kliknięcie na jedną z dziur po nabojach – do wyciągnięcia od 20 do 50 darmowych obrotów, a przy okazji mnożnik od 1 do 20!

Zobacz również