Slot sieci Playtech wypłacił wysokiego jackpota

Ten wpis ma 9 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Nieuchronnie zbliża się koniec miesiąca i powoli spisywaliśmy maj na straty – padło wiele wysokich wygranych, ale okazuje się, że w maju przybyło nam mało milionerów. Na szczęście są sytuacje, które ratują ten miesiąc – wczoraj gracz wygrał 2 124 949 dolarów podczas zabawy w grze Gladiator, którą stworzył producent oprogramowania dla kasyn online, firma Playtech.

Zgodnie z zasadami prywatności oraz bezpieczeństwa developer nie udostępnia jeszcze szczegółowych informacji o wygranej. W tym momencie nie posiadamy informacji, które kasyno będzie mogło się pochwalić nowym milionerem, w którym kraju przybędzie nowy milioner oraz jakiej płci jest zwycięzca tak dużej wygranej. Na te informacje jeszcze chwilę poczekamy, na pewno aktualizujemy tą informację. Gladiator jest klasycznym progresywnym jackpotem, oferującym wiele ciekawych opcji rozgrywki. Ta wygrana jest siódmą milionową wygraną dla tej gry od października 2013 roku.

Gra została oparta na hitowej produkcji filmowej o tym samym tytule. Naszym celem jest przywrócenie władzy tytułowemu bohaterowi oraz pomszczenie zamordowanej rodziny przez jego konkurenta w walce o tron. Dla zwycięzcy gratulacje, a was zapraszamy do gry w Gladiatora w kasynach oferujących oprogramowanie Playtech!

Zobacz również