Slot Nirvana najnowszą propozycją Yggdrasil Gaming

Ten wpis ma 9 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Producent oprogramowania dla kasyn internetowych Yggdrasil Gaming ogłosił wydanie swojego najnowszego slota nazwanego Nirvana – gra nie jest w żaden sposób powiązana z legendarna grupą muzyczną, tytuł odnosi się do znaczenia tego słowa w buddyjskich naukach filozoficznych, czyli wygaśnięcie cierpienia interpretowane jako nowe, lepsze życie – oczywiście w dużym skrócie.

Do naszej dyspozycji Yggdrasil Gaming oddał klasyczne pięć bębnów wyposażonych w dwadzieścia linii wypłat. Wygląd gry nie pozostawia żadnych wątpliwości co do klimatu w jaki przenosi nas gra, mocno i spójnie łączy się z tytułem tego slota. Jak przystało na grę od Yggdrasil Gaming możemy liczyć na wiele bonusów ułatwiających wygrywanie. Wśród bonusów znajdziemy mnożenia, darmowe obroty, przesuwane bębny oraz kołowrotki. Gra została stworzona do rozrywki turniejowej – najlepsi gracze mogą liczyć na nagrodę w wysokości 10 000 euro.

Prezes dewelopera opowiedział co nie co o swoim nowym dziele. Gra Nirvana jest najdroższą grą jaką wydało studio, głównym czynnikiem jej powstania jest nowa filozofia hazardu według Yggdrasil, która zakłada rywalizację w sieci pomiędzy graczami w trybie turniejowym. Jest to rozpoczęcie nowego projektu, który ma się dopełnić już na początku przyszłego roku – gier turniejowych będzie znacznie więcej, na razie Yggdrasil Gaming nie zdradza większych szczegółów. Pod tekstem możecie obejrzeć filmik, który przedstawia grę Nirvana.

Zobacz również