Rok 2021 będzie dla nas lepszy od 2020

Ten wpis ma 4 lata, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

W momencie, gdy większość producentów gier wypuszcza swoje bożonarodzeniowe sloty, Play’ n GO stawia jeden krok do przodu w kierunku Sylwestra. Zgodnie z obietnicami, złożonymi także wobec graczy, w kasynach pojawiła się najnowsza gra New Year Riches. Play n’ GO może zaliczyć mijający rok do udanych. Firma realizuje wszystkie wyzwania i cele, które sobie narzuciła. Ilość zakładanych premier jest planowo wypełniana. Jak podkreśla Martin Zettergren CPO Play’n GO „Już tylko kilka tygodni dzieli nas od obietnicy, którą złożyliśmy wszystkim naszym partnerom. Zobowiązanie, na którego spełnienie czekamy, zanim przejdziemy do kolejnej fazy rozwoju. Rok 2020 był dobry, ale 2021 będzie jeszcze lepszy ”.

Cały świat w jedną noc 

Tegoroczny Sylwester będzie zapewne skromniejszy i nie tak huczny w wielu miastach i domach. Dopasowuje się do tego 5-bębnowy slot New Year Riches, który oferuje noworoczne bogactwa, ale w mniej wybuchowej atmosferze. Jedynie korek z butelki dobrego szampana może wystrzelić w grze jako Wild. Same bębny są przeźroczyste, dzięki czemu cały czas widzisz w tle nocne miasto. Play’ n GO wybrał na symbole slotu kultowe budynki z różnych stron świata, Big Bena, Taj Mahal, Statuę Wolności. Taki sposób na połączenie całego globu w tą jedną wyjątkową noc, gdy coś się kończy, a coś zaczyna. A gdy dla Ciebie w grze zacznie się kręcić runda noworocznych darmowych spinów przygotuj się na progresywny mnożnik. Z każdym spinem zwiększa się o x2 do max x20, by Twoje przywitanie roku z New Year Riches sięgnęło wygranej 5000-krotności stawki!

Zobacz również