Quickspin wypuszcza slot Hall of the Mountain King

Ten wpis ma 5 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Quickspin, spółka zależna Playtech, ogłosiła, że ​​uruchomiła swój najnowszy automat wideo „Hall of the Mountain King”, oparty na skandynawskich bogach.

Gra jest 5-bębnowym automatem wideo z 20 liniami wypłat, który odbywa się u podnóża gór i ma różnych skandynawskich bogów oraz Króla Trolli. Funkcje gry obejmują symbole wieloznaczne, mnożniki wygranej, darmowe obroty i wiele innych. Gra zawiera również klasyczną piosenkę „In the Hall of the Mountain King” autorstwa Edvarda Griega. Gra jest dostępna u wszystkich partnerów kasyna Quickspin i może być odtwarzana na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych.

Podgląd wideo gry można zobaczyć klikając TUTAJ.


Mówiąc o premierze, Erik Gullstrand z Quickspin powiedział: „Polecam promowanie Hall of the Mountain King za pomocą funkcji Trigger. Wielką atrakcją w tym slocie jest doświadczenie gry bonusowej i wszystkich jej ekscytujących funkcji i wydarzeń w grze, z Troll Kingiem wymaOdbierz bonusąc wielkim młotem.”

„Wyzwalacz funkcji jest doskonałym narzędziem do grywalizacji, aby w pełni wykorzystać te ekscytujące funkcje! Pozwala graczom doświadczyć darmowej gry bonusowej „on the house”, więc dlaczego nie dać swoim graczom szansy na cieszenie się emocjami z gry bonusowej z gwarantowaną nagrodą na prawdziwe pieniądze?”

Hall of the Mountain King jest dostępny do gry w kasynach oferujących bibliotekę Quickspin.

Zobacz również