Ponad 5 milionów jackpotowej wygranej

Ten wpis ma 9 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

W ostatnich dniach dotarła do nas informacja o wysokiej wygranej w progresywnym jackpocie Mega Fortune Dreams. Właśnie otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie, że taka wygrana miała faktycznie miejsce i wyniosła astronomiczne 5 050 957 euro. Mnóstwo pieniędzy z których można urządzić sobie całe życie.

Mega Fortune Dreams jest bliźniaczą produkcją do klasycznego Mega Fortune, obie gry są oczywiście produkcji niezawodnej firmy produkującej oprogramowanie dla kasyn online – Netent. Niestety nie zostały jeszcze udostępnione informacje o szczegółach gry, narodowości gracza oraz kasyna, w którym padła wygrana. Na te informacje będziemy musieli chwilę poczekać, jesteśmy już przyzwyczajeni do procedur informowania o wygranych obowiązujących w Netent. W takim razie przypomnimy sylwetkę szczęśliwej gry Mega Fortune Dreams. Jak wspominaliśmy jest to równoległa produkcja z klasycznym Mega Fortune. Obie gry działają na tych samych mechanizmach i oferują równie wysokie wygrane. Wersja Dreams, czyli marzenia ma zmienioną grafikę. Ikony na bębnach mają symbole związane z bogactwem, przepychem oraz luksusem – drogie zegarki, wyjątkowa biżuteria, drogi alkohol oraz najmodniejsze i najdroższe miejsca na świecie. Gra jest dostępna we wszystkich kasynach posiadających w swojej ofercie oprogramowanie Netent. Która wersja Mega Fortune jest lepsza? Obie są doskonałe, producent jednak wyszedł na wprost oczekiwaniom graczy i dał im możliwość wyboru oprawy w której lepiej się czują.

Wygrana ta to olbrzymie pieniądze, w naszej walucie to grubo ponad dwadzieścia milionów. Jak widzicie warto grać w Mega Fortune Dreams, również tu padają tak wysokie wygrane jak w klasycznym Mega Fortune, co ciekawe padają częściej niż co miesiąc!

Zobacz również