Polscy pokerzyści zgarnęli miliony na Malcie

Ten wpis ma 9 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Przygotowaliśmy dla was relację z ostatniego pokerowego wydarzenia EPT na Malcie. Dwutygodniowe rozgrywki pokerowe pokazały jak duży potencjał tkwi w naszych graczach, pobite zostało kilka rekordów, a nasi najlepsi pokerzyści wzbogacili się o bardzo duże pieniądze. Bardzo ubolewamy nad zakazem przeprowadzania turniejów pokerowych w Polsce, dlatego też takie wydarzenia jak EPT Malta mogą rozjaśnić politykom esencję pokera, którą nie jest szczęście, a olbrzymie umiejętności i ciągła praca nad sobą.

Zaczniemy od wydarzenia w którym uczestniczyła rekordowa liczba graczy z Polski, czyli Main Event. Aż ośmiu Polaków znalazło się w ósemce najlepszych – Dominik Pańka oraz Remigiusz Wyrzykiewicz. Popularny Wyrzyk odpadł jako pierwszy, Dominik zajął trzecie miejsce, które zapewniło mu wygraną w wysokości 350 000 euro, czyli grubo ponad milion naszej waluty! Niewątpliwym sukcesem polskiego pokera była postawa Dzmitra Urbanovicha, który był największą gwiazdą wydarzenia, a to co robił przy stole to mistrzostwo świata. Dzmitry Urbanovich jako pierwszy gracz w historii EPT wygrał cztery turnieje podczas jednego wydarzenia – w świecie pokera jedna wygrana na tego rodzaju wydarzeniu jest już dużym osiągnięcie, ale cztery wygrane to już dominacja absolutna. Dzmitry w High Rollerze wygrał aż 572 000 euro, w trzech pozostałych grach zebrał ponad 50 000 PLN.

EPT na Malcie było bardzo owocne dla Polaków. Poza absolutnymi gwiazdami naszego świata pokerzystów sukcesy odniosło wielu mniej znanych graczy. Łącznie na Malcie padło łupem ponad 7 000 000 PLN!

Zobacz również