Pojedynek smoka i tygrysa nagradza złotem

Ten wpis ma 4 lata, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Orientalny Dragon Tiger właśnie powiększył kolekcję gier od Pragmatic Play. Złote postacie smoka i tygrysa oplatają bębny slotu. Te oba mitologiczne stworzenia są często spotykane w grach z azjatyckim motywem i całkiem dobrze kojarzą się graczom na całym świecie. Stylistyka i funkcje Dragon Tiger są dosyć tradycyjne, ale wszystko opracowane jest w taki sposób, że granie należy do naprawdę przyjemnych. 5-bębnowa maszyna oferuje 1024 sposoby na wygraną. Najlepsze rzeczy spotkają Cię w bonusowej rundzie Free Spins, gdzie połączono działanie wildów z mnożnikami. Proste opcje pomnażające wygrane są kluczem tej gry wg. Melissy Summerfield, Dyrektor ds. Handlowych w Pragmatic Play: „Dzięki Wilds oferującym ogromne mnożniki w trybie Free Spins, Dragon Tiger oferuje naszym fanom kolejny wciągający slot.”

Zwykły wild działa najlepiej

Rundę darmowych obrotów uruchamia symbol Dragon Tiger, czyli logo gry pełniące rolę scattera. Odpowiednio 3, 4, 5 scatterów zapewnia 8, 15, 20 darmowych spinów. Do tego możesz doliczyć wypłatę zakładu x2, x10, x20. W czasie bonusowych obrotów, gdy pojawią się kolejne symbole Dragon Tiger, zdobędziesz dalsze free spiny, czyli ich liczba znacząco rośnie w czasie gry. Akcja przyspiesza jeszcze bardziej, gdy podczas darmowych obrotów na środkowych bębnach wyląduje smok. Smok jest wildem i niesie ze sobą losowy mnożnik x2, x3, x5. Najważniejsze, że więcej Wids prowadzi do większego mnożnika, bo mówiąc najprościej mnożniki są mnożone i to pozwala uzyskać najlepsze wyniki i najwyższe wygrane w Dragon Tiger.

Zobacz również