Ogromna wygrana padła w grze Mega Moolah

Ten wpis ma 9 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Dopiero w tym momencie otrzymaliśmy potwierdzenie wysokiej wygranej z 9 kwietnia. Szczęśliwiec wygrał ponad 7 500 000 dolarów w grze Mega Moolah.

Mega Moolah to jeden z najlepszych i ulubionych milionowych jackpotów wśród graczy kasyn online. Progresywny jackpot produkcji firmy Microgaming jest z nami już od kilku lat, a wciąż zadziwia. Średnia jackpotowa wygrana dla tej produkcji wynosi ponad 3 700 000 dolarów oraz główne wygrane padają co 10 – 11 tygodni! Tym razem szczęśliwym graczem okazał się obywatel Wielkiej Brytanii. Osoba ta postanowiła pozostać anonimowa, nie chciała komentować wygranej. Wiemy, że jest to mężczyzna. Cóż, to jego wybór, musimy uszanować jego decyzję.

Gracz zagrał w kasynie Royal Vegas Casino i przy osiągnięciu tak dużej kwoty pobił rekord kasyna w wypłaconej jednorazowo kwocie dla jednego gracza. Serdeczne gratulacje!

Zobacz również