Oddaj głos na Gunsbet i odbierz 20 free spinów!

Ten wpis ma 5 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Z pewnością nastał koniec długich i ciepłych dni, ale na pewno nie jesteśmy świadkami końca głosowań na wszystkie kasyna podczas plebiscytu Ask Gamblers. Dzisiaj do gry wchodzi nie byle kto, ponieważ w końcu doczekaliśmy się doskonale znanego zawodnika – kasyna Gunsbet. Poprzez poddanie na nich swojego głosu, będziemy mogli zawalczyć o maksymalną wypłatę w wysokości aż 50 euro, dzięki możliwości skorzystania z 20 free spinów, które zostaną nam za ten przyjacielski czyn dopisane. Zasady związane ze sprawami technicznymi są oczywiście identyczne.

Promocja dotyczy tak aktualnych jak i nowych klientów kasyna. Jeśli nie masz jeszcze konta w Gunsbet, zarejestruj się klikając TUTAJ (link upoważniający także do dobrych promocji na start) i już chwilę po dołączeniu do firmy, będziesz uprawniony do odebrania free spinów.

Najpierw jednak głos na kasyno. Logujemy się na swoje konto na Ask Gamblers, klikamy TUTAJ, oddajemy głos, uwieczniamy to na screenie i udajemy się na live chat w Gunsbet. I to już wszystko! Życzymy powodzenia.

Zobacz również