Od Pachinko do Ultraways – czas nowości

Ten wpis ma 3 lata, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Obserwując tylko styczniowe nowości i zapowiedzi od Microgaming, aż miło się patrzy na tak niesamowity zestaw różnorodnych gier.  Cześć z nich powstanie we współpracy z zaprzyjaźnionymi studiami. Zatem zagrasz w klasyczne owocówki (777 Mega Deluxe) czy sloty z surferskim motywem Bondi Break lub w stylu spaghetti westernu The Bounty. Niepozorna 3-bębnowa gra Foxpot z jedną linią zaskoczy Cię kołem nagród Fox Wheel z 3 jackpotami do 10000x zakład. Pojawi się także pięknie zaprojektowana tradycyjna ruletka europejska Roulette x5 z niespodzianką mnożnikiem podwójnej wygranej. A dla miłośników japońskiego klimatu Pachinko, dynamiczne wideo bingo z Maneki Nekosa, słynną figurka kota przynoszącego szczęście.

Od Megaways do Ultraways

Wykorzystanie licencji na mechanikę Megaways sprawia, że wiele produkcji od Microgaming oferuje setki tysięcy sposobów na wygraną. Tak jest w przypadku 6-bębnowego Shamrock Holmes Megaways™ (z All41 Studios) z 117649 liniami wygrywającymi w czasie Magic Forest Respin. Równie atrakcyjne rozwiązanie znajdziesz w grze Forgotten Island Megaways™ (z All41 Studios), która wejdzie do kasyn pod koniec stycznia. To jednak nie koniec atrakcji. Mechanika gry rozgrzewa się jeszcze bardziej dzięki Ultraways. W ten sposób wchodzimy na wyższy poziom wygranych w slocie Golden Stallion™ Ultraways™ (z Northern Lights Gaming). 3 scattery w trybie free spins uruchamiają 196608 Ultraways. Nie możemy się doczekać tego debiutanckiego slotu, również z uwagi na efektowną funkcję Golden Sequence z podświetlanymi bębnami zmieniającymi zwykłe symbole w wildy lub lepiej płatne opcje.

Zobacz również