Oceaniczne Octopus Treasure od Play’n Go

Ten wpis ma 4 lata, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Ostatnie tygodnie były pasmem sukcesów dla producenta Play’n GO. Najpierw udane wydanie kontynuacji hitu z 2014 roku Golden Ticket 2. Zaraz potem wygrana na branżowej gali 2020 Starlet Awards i zdobycie tytułu Mobilny Dostawca Roku. Nagroda w tej kategorii została przyznana firmie już po raz trzeci. Play’n GO nie zamierza próżnować i tak mamy kolejną premierę. Octopus Treasure to już 32 gra w tym roku. 5-bębnowy slot z 20 liniami wypłat zabierze nas w głąb oceanu, a celem jest skrzynia skarbów strzeżona przez ośmiornicę. Najbardziej kusząca jest nagroda w wysokości 500 000 monet.

Klucze do skarbu

W grze spotkasz 4 funkcje Wild Coins, Gold Pile, Treasure Grab, Wild Reels. Wszystkie są pomocne w uzyskaniu najwyższej wygranej. Każda z opcji może zostać aktywowana, gdy symbol klucza pojawi się na 3 bębnie. Wtedy do gry wchodzi ośmiornica i dopasowuje klucz do skrzyni skarbów. Całość może dodatkowo osłodzić mnożnik x2, x3, x5 lub x10 po dowolnej z funkcji. O ile powyższe funkcje slotu oparte są na dzikich symbolach, o tyle scattery dają Key Re-spin. 3 x perłowy scatter na 1, 3 lub 5 bębnie sprawi, że pojawią się tylko symbole kluczy. Nie mają wartości do wypłaty, ale zebrane przyznają od 5 do 10 Treasure Spins. Limit cennych darmowych obrotów jest nieograniczony, jeśli podczas Treasures spins wyląduje na bębnie kolejny klucz. Jak bardzo ekscytujące jest granie w Octopus Treasure możesz przekonać się osobiście. Pamiętaj, że do zgarnięcia jest 5000 x Twój zakład przy RTP na poziomie 96,25%.

Zobacz również