Nowy deal Kindred & Scientific Games

Ten wpis ma 6 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

W tym tygodniu grupa bukmacherów internetowych Kindred ogłosiła, że ​​podpisała umowę o treści z Scientific Games. Współpraca będzie mieć na celu uruchomienie platformy zakładów sportowych w New Jersey.

Umowa będzie ważna przez następne trzy lata i będzie dostępna dla Kindred przy użyciu systemu Open Platform oraz Open Gaming System. Jeśli współpraca zakończy się sukcesem, obie firmy będą miały możliwość ekspansji do innych stanów, w przypadku licencji Kindred land gaming. Naukowcy mają już długą historię pracy w amerykańskich kasynach, ponieważ ich technologia zasila różne stoły do ​​gier, tasowniki i maszyny w całym kraju.

Komentując umowę wiceprezes USA Manuel Stan powiedział: „Cieszymy się, że możemy współpracować z firmą SG Digital w Stanach Zjednoczonych, co daje nam szybki dostęp do rynku i naszych przyszłych klientów w Stanach Zjednoczonych, aby oferować im naprawdę wspaniałe wrażenia z gier hazardowych na najlepszej platformie technologicznej. Zawsze stawiamy klienta w centrum naszych działań i upewniamy się, że mogą oni cieszyć się hazardem w bezpiecznym i stabilnym środowisku. To ma dla nas kluczowe znaczenie.”

Digital Senior VP z gry Dylan Slaney dodał: „Ta współpraca oznacza świetlaną przyszłość dla SG Digital i Kindred w New Jersey. Rosnący rynek odniesie znaczne korzyści z naszych technologii Open Gaming System i Open Platform System, Jesteśmy zachwyceni współpracą z Kindred.”

Zobacz również