Nowość – N1Bet rozdaje 200 FS

Mecze ligi hiszpańskiej, angielskiej czy niemieckiej są bardziej emocjonujące, jeśli dodatkowo obstawimy kilka złotych na naszego faworyta. W przerwie meczu robimy kilka spinów na slocie lub rozdań na blackjacku w kasynie na żywo i mamy idealnie spędzony wieczór. Aby tak zagrać szukamy wzorowego połączenie kasyna z zakładami sportowymi. Dlatego naszym czytelnikom polecamy dziś nowość na rynku, czyli kasyno i zakłady N1Bet. Dodając do tego ciekawy pakiet powitalny dla nowych graczy i polskojęzyczną stronę mamy to na 100%.

Jak odebrać bonus powitalny N1Bet?

  1. Kliknij TUTAJ i zarejestruj się w kasynie.
  2. Potwierdź swojego maila.
  3. Przejdź do zakładki Depozyt i dokonaj wpłaty.

Oferta kasyna N1Bet rozłożona jest na cztery pierwsze depozyty z łączną paczką 200 FS i zapasem gotówki do 1600 złotych. Co ważne w czasie wpłaty należy wpisać odpowiedni kod promocyjny.

  • 100 % wpłaty do 400 PLN + 150 free spinów – kod LETSGO
  • 75% wpłaty do 400 PLN – kod SECOND
  • 100% wpłaty do 400 PLN + 50 free spinów – kod THIRD
  • 25% wpłaty do 400 PLN – kod FOURTH

Pierwsze 150 FS zostało podzielone na sześć dni i każdego z nich liczysz na duże trafienie z przyznanych 25 obrotów. Dalsza gra w N1Bet daje już konkretne bonusy dla typerów sportowych.

N1Bet bonusy bukmacherskie

W N1Bet możesz typować wyniki w 60 dyscyplinach sportowych. To tysiące wydarzeń, od lig piłkarskich do Call of Duty, Counter Strike czy Dota 2. Nie tylko pograsz, ale i sprawdzisz, jak robią to najlepsi zawodnicy na świecie. Przy okazji mały zakład i emocje gwarantowane. W N1Bet możesz liczyć na cotygodniowy cashback 10% do 900 PLN oraz bonus do 20% na wydarzenia sportowe. Jeśli specjalizujesz się w piłce nożnej, koszykówce, tenisie, cybersporcie czy hokeju dostaniesz specjalny bonus, przygotowany właśnie pod Ciebie. W N1Bet zawsze znajdziesz okazję na ostawienie beta. Nieważne czy jest Euro2020, Liga Mistrzów, trwa olimpiada w Tokio2020, dzieje się dużo, a Ty to wykorzystasz dla siebie.

Kliknij Tutaj i odbierz 1600 PLN i 200 FS od N1Bet!

Zobacz również