Nowa gra od Netent już dostępna (WIDEO)

Ten wpis ma 9 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Netent postanowiło sprawić graczom świetny prezent – mamy zaszczyt poinformować, że najnowsza produkcja tego developera, czyli Stickers jest już dostępna w kasynach posiadających w ofercie oprogramowanie Netent. My już graliśmy, dlatego przekażemy wam kilka spostrzeżeń z zabawy.

Gra jest prosta i intuicyjna, czyli dokładnie taka jak zakładało Netent – przypadnie do gustu większości bywalców kasyn internetowych. Lekka i przyjemna animacja wzbogacona i przyjemne dźwięki pozwala na długie pochłanianie się zabawie. Gra oferuje nam pięć bębnów i dwadzieścia linii wypłat. Ikony na bębnach są przeróżne, oczywiście kojarzące się z hazardem. Mamy wrażenie, że Stickers swoimi ikonami nawiązuje do naklejek czy też magnesów na lodówce. Gra zawiera kilka opcji bonusowych, m.in. Sticky Wilds oraz Sticky Spins.

W Stickers pograliśmy kilka godzin i bardzo przypadła nam ta gra do gustu, jest uniwersalna, nie jest kierowana do konkretnych graczy, a wszystkich graczy. Brak wątku fabularnego to w dzisiejszych czasach swoista nowość i pewna awangarda, ale my tego nie żałujemy. Skupiamy się na dobrej zabawie, a takiej niewątpliwie dostarcza gra Stickers. Polecamy, a pod tekstem umieszczamy film z gry.

Zobacz również