Nie przegap promocji w Betn1. Lekka zmiana zasad!

Ten wpis ma 4 lata, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Wszyscy fani kasyn online mieszkający w Polsce, doskonale znają cotygodniową promocje w Betn1. Chodzi o 20 free spinów bez obrotu, które dostajemy w każdy piątek. Chcemy Was poinformować o malutkiej zmianie w jej regulaminie. Od niedawna, aby móc oczekiwać piątkowej nagrody, między poniedziałkiem a czwartkiem, podczas standardowego wymogu zagrania na slotach Play’n GO za realne środki, trzeba obrócić minimum 10 euro. Nie jest to ogromna zmiana i, co więcej, musimy – podobnie jak zrobiło to wielu graczy – pochwalić firmę Betn1, że przez tyle niezliczonych tygodni, wszyscy mogli korzystać z tej oferty praktycznie bez wymogów.

A więc, jeśli zagramy ogólnie za 10 euro w sloty Play’n GO między poniedziałkiem a czwartkiem, w piątek otrzymamy 25 darmowych spinów BEZ OBROTU na slot 7 Sins.

Dodatkowa opcja – jeśli chcemy kolejne 25 FS na ten sam slot, musimy złożyć depozyt 20 euro.

Ponadto mamy jeszcze coś, co dodatkowo skusi tych, którzy jeszcze nie posiadają konta w tej firmie. To kolejne 25 free spinów za rejestracje! Nie jesteś jeszcze nowym klientem? Połącz promocje oraz – tym bardziej – nie przegap kolejnych! Odbierz 50 darmowych obrotów dla nowych klientów klikając TUTAJ.

Cotygodniowa promocja trwa od kilkunastu tygodni i mamy nadzieje, że będzie przy życiu co najmniej drugie tyle. Bardzo mocno zachęcamy, gdyż nie jest łatwo o tak znakomite oferty.

Zobacz również