Nie bój się wpaść w króliczą norę z Play’n GO

Ten wpis ma 4 lata, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Klasyczna bajkowa historia Alicji w Krainie Czarów Lewisa Carrolla została ożywiona imponującymi animacjami przez Play n’ GO. Ten producent słynie z niesamowicie narracyjnych slotów, nie skupia się tylko na motywie, ale rozwija różne elementy gry, aby całość była wciągająca opowieścią. Grafika slotu Rabbit Hole Riches jest prawdziwie bajkowa. Głównym bohaterem jest nie Alicja czy Królowa Kier, ale Biały Królik ze swoim kieszonkowym zegarkiem. Jak zawsze w książce i tu warto podążać za Białym Królikiem, bo poprowadzi Cię do świata czarów 3-bębnowego slotu z 5 liniami wygrywającymi. Na bębnach nie zabraknie karcianych żołnierzy i samej brzydkiej Królowej Kier, Szalonego Kapelusznika i symbolu Wild, który działa jak w każdej grze slotowej.

4 magiczne bonusy

Kieszonkowy zegarek jest symbolem dającym wejście do rund bonusowych. A dokładniej 3 zegarki  na bębnach slotu uruchamiają rundę bonusową Rabbit Hole. Do wyboru nie jedna, ale 4 królicze dziury, a właściwie lustra do premiowego wymiaru. To daje Ci wejście do 4 różnych funkcji gry. Pomyśl szybko, bo króliczy zegarek odmierza czas na decyzję. Wybór Teacup Part Bonus nagradza dodatkowym obrotem, gdzie pojawią się tylko symbole o wysokiej wartości z ekstra mnożnikami. Z kolei z Cheshire Cat Respins zdobędziesz respin z kotami w rozmiarze całego jednego bębna. Ponadto czekają darmowe Queen’s Army z rosnącym mnożnikiem. Ostania funkcja Tower Power zapewnia 7 free spinów z Red i White Tower Wilds.

Zobacz również