New Jersey ukarało PokerStars

Ten wpis ma 5 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Gigant zakładów online PokerStars został uderzony przez wydział ds. Gier hazardowych w New Jersey w tym tygodniu po tym, jak ujawniono, że operator akceptuje nielegalne zakłady sportowe na swojej stronie.

DGE wydało grzywnę w wysokości 10.000 USD dla The Stars, jedną z oficjalnych grup pod PokerStars, za oferowanie i przyjmowanie zakładów na wydarzenia, w których uczestniczyły dwie uczelnie. Obecne przepisy w New Jersey zabraniają wystawiania ofert na imprezy kolegialne, które odbywające się w Garden State. Pierwsze naruszenie miało miejsce w listopadzie, kiedy PokerStars zaoferowało 216 zakładów na grę pomiędzy Rutgers i Eastern Michigan. Drugim naruszeniem była gra sylwestrowa między Monmouth University i University of Pennsylvania.

Ze swojej strony PokerStars przyznało się do naruszenia przepisów i zapłaci karę. Ponadto firma zdała sobie sprawę z błędu i unieważniła wszystkie zakłady i wydała zwroty przed rozpoczęciem tychże wydarzeń.

Odnotowano pewne naruszenia przepisów dotyczących zakładów sportowych w New Jersey, a Caesars został również ukarany grzywną za oferowanie zakładów na imprezy kolegialne. Mimo to zakłady sportowe są w dużej mierze dobrze zorganizowane w New Jersey, czego potwierdzeniem są miliardy obrotu od czasu rozpoczęcia działalności w zeszłym roku.

Zobacz również