NetEnt na platformie gier społecznościowych

Ten wpis ma 3 lata, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Najlepsze tytuły producenta NetEnt będą od teraz dostępne na zupełnie darmowej platformie Whow Games. Umowa podpisana pomiędzy firmami, daje graczom Whow Games możliwość zagrania na takich kultowych slotach, jak Gonzo’s Quest i Starburst i to za darmo. A właściwie należałoby powiedzieć tylko za darmo, na tym bowiem opiera się koncepcja platformy gier społecznościowych. Whow Games ma bardzo proste założenie, stawiając na pierwszym planie na społeczne doświadczenie gry. Idea free-to-play zakłada udostępnianie wszystkich gier za darmo dla zabawy i wrażeń, które można przeżywać podczas wizyty w kasynie. Nie wiąże się to ze stawianiem zakładów za prawdziwe pieniądze. Z tego powodu Whow Games nie potrzebuje nawet licencji na prowadzenie kasyna czy gier online.

Razem w kasynie za darmo

Pierwszy operator kasyna społecznościowego w Europie, niemiecki Whow Games zapewnia rozrywkę i dlatego zależy im na ekscytujących grach. Na tym polu ekspertem jest NetEnt. Partnerski układ sprawi, że tytuły światowego producenta znajdziesz pod marką Jackpot.de. Philip Reisberger, Dyrektor generalny Whow Games podkreślił, że „Dzięki znakomitemu katalogowi gier NetEnt wzmacniamy nasze duże portfolio wysokiej jakości gier i atrakcyjności międzynarodowej”. Obie firmy będą współpracować, aby bardziej rozszerzyć zasięg działania, dzięki wykorzystaniu rozwiązania White Label Whow Games w kasynie społecznościowym. Dla Henrika Fagerlunda,  Dyrektora naczelnego NetEnt Malta zapewnienie własnych produkcji marce kasyn Whow Games jest kontynuacją drogi sukcesu szwedzkiego producenta.

Zobacz również