Młot Thora potężnie uderza w bębny

Ten wpis ma 3 lata, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Pragmatic Play postawił na mechanikę Megaways w swojej najnowszej grze Power of Thor Megaways. To ostatnio modny trend wśród producentów gier online. Gra slotowa z motywem nordyckiego boga i jego masywnego młota jest trzecim tytułem z silnikiem Megaways w portfolio producenta. Wcześniejsze sloty Madame Destiny Megaways™ i The Dog House Megaways™ spodobały się graczom, więc i ten ma zadatki na hit. Tym bardziej, że grafika gry jest naprawdę na bardzo wysokim poziomie, plus dobre animacje i potencjał wygranej 5000x zakład. Slot oferuje 117649 sposobów na wygraną i darmowe obroty z progresywnym mnożnikiem. Do tego Mjolnir, czyli młot Thora może dobrze uderzyć w górę wskaźnik nagrody. Ma moc, która zamienia każdy symbol pod nim w wild.

Wywołaj imię Thora

Yossi Barzely z Pragmatic Play na zachętę tak podsumował najnowsze dzieło firmy „dzięki ogromnemu potencjałowi wygranej w darmowych spinach, a także możliwości otrzymania ponad 30 spinów w rundzie bonusowej, tytuł o wysokiej zmienności może stać się jedną z naszych, jak dotąd, najbardziej ekscytujących gier”. Free spiny wyzwala 4 lub więcej scatterów układając się w imię THOR. Maksymalnie 9 symboli scatter oznacza 30 darmowych spinów. Przed rozpoczęciem rundy możesz zaryzykować swoje obroty i obstawić je na kole. Wygrasz więcej lub przegrasz wszystkie free spiny, takie ryzyko dla poniesienia stawki w grze. Podczas darmowych spinów do gry wchodzi jeszcze mnożnik wygranych, który zwiększa się +1 z kolejnym obrotem.

Zobacz również