Milion dolarów wygranej dla starszej pani

Ten wpis ma 9 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

W Stanach Zjednoczonych Dzień Matki obchodzony jest w drugą niedzielę maja, z tej okazji co roku rodzina Boyd zabiera swoją matkę, panią Ok Hwa Boyd do kasyna Thunder Valley w Lincoln. Tym razem była to wyjątkowo owocna wygrana – seniorka rodu Boyd zdobyła 1 000 000 dolarów!

Co roczna wizyta w kasynie to już tradycja w rodzinie Boydów. Nigdy nie była traktowana jakoś bardzo poważnie, zawsze członkowie rodziny grali dla zabawy i na małe kwoty. Pani Ok Hwa Boyd grała na małe kwoty w jackpocie One Million Degree Machine, trafiła na kombinację uruchamiającą grę jackpot i w tej grze udało jej się zdobyć główną nagrodę. Kobieta była w szoku, rodzina zadbała o to, aby ochłonęła. Obsługa kasyna była pod wrażeniem tak wysokiej wygranej.

Rodzina Boydów jest mocno ze sobą zżyta, dlatego też pieniądze zostaną przeznaczone na wybudowanie dużego domu, który będzie schronieniem dla szczęśliwej matki i jej dzieci. Serdeczne gratulacje!

Zobacz również