Microgaming zapowiedziało aż 5 nowości

Ten wpis ma 9 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Deweloper z Wyspy Man, firma Microgaming zapowiedziała konkretną datę premiery swoich pięciu nowych video slotów. Przed nami: Hound Hotel, Pistoleras, Kitty Cabana, Avalon i The Legend of Olympus.

Wszystkie te tytuły będą ze sobą powiązane, mechanizm rozgrywki oraz funkcje dla tych tytułów mają być identyczne. Każda z tych gier oferuje dzikie symbole, symbole rozproszenia oraz free spiny. Zagramy na pięciu bębnach z dwudziestoma pięcioma liniami wypłat. Motywem przewodnim w Hound Hotel są psy przedstawione jako arystokraci! Bardzo ciekawa koncepcja, coś innego. Pistoleras to historia ognistych kowbojek, a Kitty Cabana to dla odmiany koty. Avalon przeniesie nas do średniowiecza,a w The Legend of Olympus będziemy uczestniczyli w starciu pomiędzy Zeusem, a Hadesem.

Microgaming w ostatnich miesiącach intensywnie pracuje, pojawiło się wiele nowych gier, jeszcze więcej zostało zapowiedzianych. Jesteśmy ciekawi jak zostaną przyjęte nowe produkcje. Mamy wrażenie, że stworzenie pięciu gier z takim samym mechanizmem działania oraz różną grafiką to dosyć ciekawe rozwiązanie, ponieważ każdy z graczy nie będzie skazany na np nieodpowiadające mu funkcje, w grze, która wizualnie mu się podoba. Premiery wszystkich gier 3 czerwca, zagracie w kasynach oferujących oprogramowanie Microgaming. Prosimy o podzielenie się z nami waszymi wrażeniami z nowych gier!

Zobacz również