Mężczyzna okradł matkę aby mieć środki na hazard

Ten wpis ma 9 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Mało brakowało, aby dwudziestoczteroletni obywatel Wielkiej Brytanii trafił do więzienie przez swój nałóg hazardowy. Po raz kolejny przedstawiamy historię, która pokazuje do jakich patologii może doprowadzać uzależnienie od hazardu i apelujemy o rozsądek. Co ciekawe mężczyzna posiada polskie nazwisko.

Krystian Gierszewki przez kilka tygodni okradał swoją najbliższą rodzinę. Mężczyzna wpadł, kiedy jego matka Alicja zorientowała się, że zaginęła jej biżuteria warta 2 000 funtów. W toku śledztwa wyszło na jaw, że mężczyzna okradał również swojego ojczyma i wypłacał bez jego zgody pieniądze z jego konta. Kobieta zaczęła szukać swojej biżuterii w lombardach i okazał się to słuszny trop – w ten sposób wydało się, że to jej syn stoi za kradzieżą.

Mężczyzna usłyszał wyjątkowo łagodny wyrok – dwadzieścia tygodni więzienia w zawieszeniu na dwa lata, zwrócenie kwoty odpowiadającej kradzieży oraz dwieście godzin prac społecznych. Ponadto musi brać udział w zajęciach kierowanych do osób uzależnionych od hazardu. Tak niska kara wynika z młodego wieku sprawcy oraz faktu, że to pierwszy jego występek.

Zobacz również