Mechanika Popwins i tysiące sposobów na wygraną

Ten wpis ma 3 lata, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Kolejny udany tytuł po CherryPop z mechaniką Popwins™ właśnie wchodzi do kasyn online. Tytuł powstał w ramach partnerskiego programu YG Master. Premierowa gra to BountyPop, stworzona dzięki współpracy Yggdrasil i  AvatarUX. Slotowy Poping polega na wyskakiwaniu i znikaniu zwycięskich symboli po każdej wygranej kombinacji. Puste pola są dzielone na dwie części i uzupełniane kaskadowo, tak powiększa się siatka gry i sposoby na wygraną. Zaczynasz z 5-bębnowym slotem BountyPop z 3 rzędami i 243 liniami wygrywającymi x2 (mechanika płatności w obie strony). PopWins sprawi, że zestaw bębnów zmieni się na 5×6 i 7776 x2 sposobów na wygraną w grze podstawowej. Natomiast podczas darmowych obrotów zyskujesz siatkę 5×9 i aż 59049 linii podwojonych do 118098 w przypadku mechaniki płatności w obie strony.

Mnożniki Mystery Wheel

Cała gra slotowa pełna jest ekscytujących funkcji i mnożników Mystery Wheel. Tajemnicze koło z 4 poziomami aktywowane może zostać przy bębnach 5×6. Maksymalny mnożnik wynosi wtedy x10. Jednak podczas free spinów w opcji 5×9 dostaniesz ulepszoną wersję, gdzie wygrana może być pomnożona x100. Z takimi szansami na nagrody producent obiecuje potencjalną maksymalną wygraną 55000x zakład. Szef programów partnerskich w Yggdrasil, Stuart McCarthy podsumowuje współpracę z AvatarUX „Innowacyjna mechanika Popwins™ stała się ulubioną dla graczy slotowych, więc cieszymy się, że możemy dodać kolejny tytuł do naszego stale rozwijającego się portfolio YG Masters”.

Zobacz również