Limitowana edycja gry od Pragmatic Play

Ten wpis ma 3 lata, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Świąteczna zabawa pozwala na trochę szaleństwa i śnieżną bitwę na śnieżki. Do tego jednak potrzebujemy dużo śniegu, no chyba, że sięgniemy po Snowball Blast. Twórca gry Pragmatic Play zadbał, aby odmiana Bingo Blast była maksymalnie przyjazna dla urządzeń mobilnych. Do tego nowoczesny design i producent daje nam grę funkcjonalną i zgodną z najnowszymi wymaganiami. Wersja Snowball Blast jest edycją limitowaną przygotowaną specjalnie na zimowy sezon. Jednocześnie gracze znajdą lubiane i znane funkcje z pierwowzoru gry, tyle że z jeszcze większymi nagrodami. Motyw białej zimy podkręca zabawny bałwan, który rzuca śnieżnymi kulami. W sam raz na świąteczny okres.

Śnieżne kule bingo szybkie jak błyskawica

Gra Snowball Blast jest wariantem bingo „ubranym na zimę” z nawet 3 do 4 razy szybszą rozgrywką, niż tradycyjne bingo z 90 kulami. Przy tym nie tracisz niczego z doświadczenia klasycznej gry. Wersja mobilna dodaje całości dodatkowej dynamiki, tym razem ze strony samego gracza, który może grać w ruchu w dowolnej chwili i miejscu. Pragmatic Play w swoim portfolio oferuje takie właśnie produkcje czy to sloty, czy kasyno na żywo lub właśnie bingo. Claire McDaid, wiceprezes Bingo w Pragmatic Play wie, że gracze bardzo lubią sezonowe edycje znanych gier i dodaje: „Myślę, że większość ludzi marzy o białych świętach Bożego Narodzenia, a dzięki tej grze gracze mogą pozostać w przytulnym wnętrzach z własnym mroźnym bałwanem”.

Zobacz również