Kolejne slotowe nowości od Netent

Ten wpis ma 9 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Doskonale znany producent na rynku gier hazardowych, lider i pionier branży wydał nowe produkcje. To nie pierwsze premiery NetEnt w tym roku, ale przyjrzyjmy się dwóm ostatnim produkcjom. NetEnt zafundował nam przednią zabawę w dwóch nowych produkcjach Spinata Grande slot oraz Steam Tower slot.

Spinata Grande slot jest grą, której akcja dzieje się w gorącym i rozgrzewającym jak chilli Meksyku, przy akompaniamencie El Mariaci z pamiętnego filmu z Antonio Banderasem. Gra jest fiestą z konfetti, które spada z nieba podczas gry. Będziecie mogli rozsiąść się wygodnie z fotelu i zaznać Meksykański klimat w śnieżnej Polsce. Jest to pięciobębnowy slot, posiadający czterdzieści linii umieszczonych w czterech rzędach. Na automacie znajdziemy symbole związane z gorącym Meksykiem.

Podczas gry pojawia się symbol Wild, gdy występuje wpada na bębny. Po aktywacji zmienia się w mini slota, który oferuje darmowe kręcenie oraz prawdziwe pieniądze do wygrania. Kolejna produkcja to Stam Tower slot. Slotowa sieciówka w klimacie wiktoriańsich czasów z elementami
fantastyki steam punk. Gracz ma za zadanie wspinać się na wieżę, przy okazji zdobywając darmowe spiny, zwiększa swoją wygraną poprzez mnożenie. Na szczycie wieży znajduje się księżniczka, która przygotowała dla nas siedmiokrotne mnożenie wygranej oraz bonusową wygraną. Gra ma 5 bębnów, trzy rzędy i piętnaście linii obstawiania. Netent znowu pokazał klasę i jak na lidera segmentu gier online wkracza na coraz wyższy poziom jakości, grafiki, a także szans na wysokie wygrane.

Zobacz również