Kolejna wielka wygrana w Mega Fortune

Ten wpis ma 9 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Kolejny raz jackpot w Mega Fortune został rozbity, tym razem wygrana wyniosła 3 056 545 EURO! Potężne pieniądze, Mega Fortune nas nie zawodzi. Netent, twórca gry oraz właściciel jej licencji poinformował o wygranej, czekamy na jej szczegóły.

Nie znamy jeszcze narodowości gracza, który zgarnął te olbrzymie pieniądze, nie znamy również okoliczności zwycięskiej gry. Wiemy za to, że wygrana jest olbrzymia i padła mniej więcej 24 godziny temu! Czekając na dalsze informacje weźmy pod lupę jackpot Mega Fortune. W tym roku padło już pięć milionowych wygranych na kwotę prawie 20 000 000 EURO. Ostatnie kumulacje nie osiągają astronomicznych wyników, ale padają bardzo często, częściej niż raz w miesiącu. Jest to wspaniała średnia dla tego jackpota, który tworzy coraz więcej milionerów na całym świecie. W tym momencie Mega Fortune jest jednym z nielicznych jackpotów, w których padają tak duże wygrane. Gracze znający Mega Fortune znają możliwości tej gry, dlatego też ciągłe zainteresowanie i wiele gier nie pozwala jackpotowi rozkręcić się do większych kwot, ale dzięki temu więcej osób ma możliwość zdobycia majątku pozwalającego na prowadzenie ciekawego życia przez wiele, wiele lat.

Niestety nie wiemy w jakim kasynie padła wygrana, czekamy na dalsze informacje. Jeszcze w celu przypomnienia dodamy, że Mega Fortune od firmy Netent dzierży rekord największego w historii hazardu online rozbitego jackpota w kwocie 17 800 000 EURO od 2013 roku. Od tego czasu nikt nie wygrał jednorazowo większej kwoty.

Zobacz również