Kindred i Kambi dostarczą ofertę w New Jersey

Ten wpis ma 5 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

W tym tygodniu Kindred Group ogłosiła, że ​​decyduje się na współpracę z Kambi, aby dostarczyć platformę zakładów sportowych dla graczy w New Jersey.

Umowa obejmie współpracę Kindred z Kambi oraz SG Digital w celu opracowania i wdrożenia platformy zakładów sportowych w Garden State. Książka będzie częścią marki Unibet i będzie oferowana wraz z produktami kasyna. Strona jest oferowana w ramach partnerstwa między Kindred i Hard Rock Hotel & Casino, które zostało zawarte w lipcu i służy jako najnowsza nieruchomość na promenadzie.

Komentując umowę Kindred Senior VP Manuel Stan powiedział: „Cieszymy się, że możemy dodać ten ostatni element do naszej oferty produktowej skierowanej do klientów w New Jersey. Kindred i Kambi mają długą i udaną historię razem, którą zamierzamy dalej rozwijać. Przygotowujemy się do wejścia na rynek New Jersey. Jestem szczególnie zadowolony, że jesteśmy gotowi zaoferować klientom w New Jersey naprawdę wspaniałe wrażenia w bezpiecznym środowisku.”

Kambi CCO Max Meltzer dodał: „Partnerstwo pomiędzy Kambi i Kindred, które trwa wiele lat, nadal zapewnia stały wzrost zakładów sportowych w Europie i innych częściach świata, co ilustruje zdolność Kambi do wzmocnienia wizjonerskich operatorów, aby stali się liderami rynku bukmacherskiego. Innowatorzy w branży, Kindred wykorzystał elastyczność platformy Kambi, aby opracować wyjątkowe i zróżnicowane doświadczenia zakładów sportowych dla swoich graczy, Mamy nadzieję wspierać Kindred w doprowadzeniu ich do topu na rynku Stanów Zjednoczonych.”

Zobacz również