Kindred Group z nowym biurem na Malcie

Ten wpis ma 6 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Internetowa firma bukmacherska Kindred Group (wcześniej Unibet) ogłosiła, że ​​otworzyła nowy budynek biurowy na Malcie, konsolidując ponad 400 pracowników w jednym miejscu.

Firma miała wcześniej dwie lokalizacje na Malcie, ale to nowe miejsce zapewni wszystkim dostęp do całej zawartości w jednym punkcie. Główna siedziba będzie się składać z trzech pięter budynku, z 500 biurkami, 47 salami konferencyjnymi i zaawansowaną technologią, aby pomóc pracownikom w koordynacji ze swoimi szwedzkimi odpowiednikami. Pracownicy uzyskają dostęp do bezpłatnych posiłków, gier, jogi i innych udogodnień.

Komentując otwarcie Dyrektor Kindred Henrik Tjanstrom powiedział: „Cieszę się, że udało nam się w końcu zgromadzić wszystkich naszych pracowników na Malcie w tym imponującym biurze w Tigne Point.”

„Jesteśmy firmą przodującą w naszej branży, z dużym wzrostem na rynku, na którym rywalizacja o talenty jest trudna.”

„Dzięki naszej nowej bazie na Malcie będziemy ciężko pracować, aby przyciągnąć najlepsze talenty, abyśmy mogli kontynuować naszą ekscytującą podróż w kierunku bycia operatorem nr 1 na naszych rynkach.”

Zobacz również