Japońska przygoda nagrodą w nowej promocji Casumo

Ten wpis ma 8 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Wycieczka do Japonii, z noclegami w pięciogwiazdkowych hotelach w Tokio, opłacony przelot i pobyt, a na dodatek miejsce na widowni podczas ekskluzywnych zawodów sumo, które odbędą się w drugiej połowie maja – to właśnie nagroda, jaką można wygrać stając się klientem internetowego kasyna Casumo.

Casumo to znany operator internetowej rozrywki hazardowej, którego działalność jest zarejestrowana na Malcie. Słynie z nietypowych rozwiązań, a swoje kasyno w internecie nazywa „przygodowym”. Rzeczywiście, choć znajdziemy tam częściowo te same gry, co u pozostałych operatorów, to jednak całość poddana jest w zupełnie innej oprawie. Casumo lubi zaskakiwać.

Ogromnym zaskoczeniem da klientów była ubiegłoroczna promocja, w której można było wygrać wycieczkę do Japonii. W tym roku podobna promocja zapowiada się jeszcze ciekawiej. Szczęśliwcy, którym uda się wylosować nagrodę nie tylko polecą do Tokio na koszt kasyna, ale też zamieszkają w pięciogwiazdkowym hotelu i zostaną zaproszeni na ekskluzywną galę japońskich zapasów sumo.

Promocja skierowana jest zarówno do nowych, jak i do już grających w kasynie Casumo klientów. Trzeba jedynie dokładnie przeczytać regulamin i zainwestować w całą zabawę przynajmniej 10 euro, wpłacone jako depozyt przeznaczony na wykup zakładów w kasynie.

Zainteresowany? Kliknij TUTAJ aby otworzyć konto w Casumo i odbierz dodatkowy bonus na start.

Zobacz również