Hook’s Heroes kolejną nowością Netent (WIDEO)

Ten wpis ma 9 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Najlepszy producent oprogramowania dla kasyn online nie zwalnia tempa – Netent ogłosiło, że pracuje nad nową grą, której tematyka i sposób wykonania zaskoczy i zadowoli wielu graczy. W nowym automacie zatytułowanym Hook’s Heroes przeniesiemy się w klimaty piratów.

Z perspektywy technicznej gra wygląda poprawnie, interfejs jest intuicyjny i podobny do tego stosowanego w innych grach Netent. Do dyspozycji graczy zostaje przekazana gra zawierająca dwadzieścia linii wypłat, które zostały naniesione na pięć bębnów. Jest to inne spojrzenie na piracki świat – bardzo bajkowy, w klimacie Piotrusia Pana. Gra zawiera liczne bonusy, maksymalne wygrane będą oscylowały w kilkudziesięciu tysiącach euro.

Netent nie ujawnił dokładnej daty premiery, ale z przecieków wiemy, że gra ukaże się jeszcze w sierpniu. Na osłodę oczekiwania producent przygotował filmik zapowiadający Hook’s Heroes.

Zobacz również