Hiszpania zrezygnuje z reklam?

Ten wpis ma 5 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

W zeszłym tygodniu hiszpański rząd ujawnił, że zastanawia się nad ewentualnym zakazem reklamowania hazardu w tym kraju w celu ograniczenia szkód spowodowanych tą działalnością.

Decyzja zapadnie po tym, jak hiszpański rzecznik praw obywatelskich wyda zalecenia dotyczące ograniczeń reklamy hazardu. Podobno Rzecznik już podjął decyzję i oczekuje się, że zostaną wprowadzone pewne ograniczenia, jeśli – w najgorszym wypadku – nie całkowity zakaz reklam hazardowych. Prawodawcy przyjmą zalecenia Rzecznika i sporządzą projekty ustaw, które następnie przejdą proces legislacyjny, zanim staną się prawem.

Będziemy śledzić rozwój wydarzeń w tym kraju i informować Was o tym na bieżąco. Biorąc pod uwagę stan finansowy Hiszpanii oraz fakt, że m.in. zakłady bukmacherskie są bardzo mocno napędzane przez fanatyzm do sportu, mogą być to istotne zmiany w prawie.

Zobacz również