Gry produkcji Rabcat dołączyły do Kasyna Royal Panda

Ten wpis ma 9 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Maj miesiącem promocji i nowości? Wychodzi na to, że dokładnie tak będzie. Dopiero co pisaliśmy o najnowszej promocji w kasynie Royal Panda, a to świetne kasyno przygotowało już nową ofertę dla graczy – wzbogacili swój pokaźny asortyment gier o 7 nowych produkcji ze studia Rabcat! Czeka na was wiele wspaniałości: podróże, przygody, a przede wszystkim wielkie pieniądze!

Nowe gry dają możliwość świetnej zabawy za wirtualne pieniądze oraz emocjonującej gry za prawdziwą kasę – gry warto wypróbować w trybie zabawy, jesteśmy przekonani, że któreś z nich przypadną wam do gustu. Pierwszą z nowych propozycji jest Dragon’s Myth, która jest osadzona w świecie fantasy – przed wami pojedynek z groźnymi smokami! Legend of Olympus to gratka dla fanów mitologii – walczymy z potężnym Hadesem. Kolejna gra nawiązująca do starożytności, a właściwie skarbów starożytnego Egiptu to Rivers of Riches – luźna interpretacja współczesnych przygód pewnego znanego archeologa i łowcy przygód. Rabcat przygotowało również gry osadzone w średniowieczu – Forsaken Kingdom to przygody króla Artura, a Castle Builder to walka o względy księżniczki za pomocą, uwaga, budowy zamku! Za ciepło? Proponujemy mroźne klimaty w Penguin Splash, gdzie spotkamy sympatyczne ptaki nieloty. Za blisko? Nic trudnego – zapraszamy do zabawy w Scary Friend, gdzieś w dalekim kosmosie, w towarzystwie zabawnych kosmicznych stworków!

Jest w czym wybierać, siedem gier tak różnych tematycznie powoduje, że każdy z graczy znajdzie coś dla siebie. Gry Rabcat to najwyższa jakość wykonania i coraz większa popularność – od teraz dostępne również w kasynie Royal Panda, do którego serdecznie zapraszamy!

Zobacz również