Gry Betsoft Gaming dostępne w kolejnym kasynie

Ten wpis ma 9 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Pierwszy kwartał bieżącego roku był pełen różnych zagrywek biznesowych realizowanych przez operatorów kasyn oraz producentów oprogramowania. Dochodziło do przejęć oraz nawiązywaniu współpracy pomiędzy gigantami. Dopiero co zaczął się drugi kwartał i mamy kolejne biznesowe wiadomości ze świata hazardu!

Tym razem współpracę nawiązują znany i uznany producent oprogramowania dla kasyn firma Betsoft Gaming, która zobowiązała się do dostarczenia swojej pełnej oferty gier dla duńskiego operatora kasyn Spillehallen. W kasynie Spillehallen zagramy więc we wszystkie dostępne obecnie oraz przyszłe produkcje, które zostaną wydane przez Betsoft. To niewątpliwa gratka dla klientów duńskiego kasyna – będą mieli możliwość zagrać w gry jednego z najlepszych twórców. Większość produkcji Betsoft Gaming to produkty innowacyjne ze świetną, kinową wręcz grafiką 3D, świetnymi wątkami fabularnymi, a co najważniejsze – oferującymi wysokie wygrane, które padają często i regularnie. Spillehallen to największa firma z branży działająca na terenie Danii, jest najpopularniejsza wśród Duńczyków. Swoją reputację budowała przez wiele lat, jest to solidny operator dla którego dobro klientów jest kluczową kwestią. Nawiązanie współpracy pomiędzy tymi firmami jest bardzo korzystne dla obu stron – Spillehallen może pokazać swoim graczom nowe możliwości, a Betsoft Gaming ma okazje zaprezentować swoje gry nowej nacji.

Przedstawiciele obu firm są bardzo zadowoleni z dokonanej transakcji. Podczas wspólnej konferencji prasowej wyrażali ekscytacje z nowych możliwości, które są ukierunkowane dla klientów kasyna. Ta współpraca będzie bardzo owocna – tak mówią przedstawiciele tych firm, my się również pod tym podpisujemy. Powodzenia!

Zobacz również