Granie w kasynach online nielegalne? To bzdura!

Ten wpis ma 9 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Dzisiaj pragniemy poruszyć temat grania w kasynach i grożących zagrożeniach ze strony instytucji państwowych. Wielu graczy obawia się sankcji związanych z tego typu rozrywkami i rezygnuje, nawet nie zgłębiając tematu. Wszystkich, którzy obawiają się konsekwencji związanych z używaniem kasyn internetowych pragniemy uspokoić, nie musicie się bać.

Odpowiedź na tego typu jest banalnie prosta i nie wymaga szczególnej znajomości prawa. Jako kraj zrzeszony w Unii Europejskiej, w przypadku firm świadczących usługi na terenie UE, każdy jej obywatel ma prawo do korzystania z usług oferowanych w innych krajach członkowskich, więc żadne ustawy i rozporządzenia, które działają na terytorium Polski nie dają naszym władzom możliwości karania nas za coś co jest w Unii Europejskiej zadowolone.

Informacje, które podają obecnie media i nagłaśnianie różnego typu nagonek na graczy kasyn online i zakładów bukmacherskich są tylko i wyłącznie medialną propagandą, same media gubią się w swoim przekazie. Sama przekazana informacja też nie mam większego znaczenia – niby coś się dzieje, ale nikt jeszcze nie został ukarany i nie zostanie ukarany, właśnie przez sprzeczność prawa w Polsce i Unii Europejskiej. Oczywiście lepiej dmuchać na zimne i rozliczać się przy pomocą bezpiecznych płatności typu Skrill i nie obnosić się ze swoimi wygranymi, a wtedy będziemy w 100% bezpieczni.

Zobacz również