Gaming Innovation Group z grzywną w USA

Ten wpis ma 5 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

W zeszłym tygodniu firma bukmacherska online Gaming Innovation Group została ukarana grzywną w wysokości 25 000 USD przez New Jersey Division of Gaming Enforcemen, po tym, jak pozwoliła graczowi spoza stanu na obstawianie online.

Naruszenie nastąpiło w związku z awarią oprogramowania geolokalizacyjnego firmy, która pozwoliła mu umieścić zakład poza granicami państwa. Przepisy dotyczące zakładów w Garden State wymagają od graczy, aby znajdowali się w granicach New Jersey, w celu uniknięcia naruszenia przepisów federalnych zakazujących zakładów transgranicznych. Żadne informacje o postawionym zakładzie lub wartości nie były dostępne od chwili jego postawienia.

GiG nie wydało jeszcze komentarza na temat grzywny, ale było kilka przypadków, w których gracze znaleźli sposoby na złamanie technologii geofence w New Jersey. Na początku tego roku mężczyzna zderzył się ze ścianą i był zmuszony zrezygnować z prawie wszystkich pieniędzy, które wygrał w kasynie. Był w stanie otrzymać jedynie ich niewielką ilość po tym jak wyjaśnił metodę, którą stosował z regulatorami.

Zobacz również