Event Horizon – „klasyczna” nowość od Betsoft

Ten wpis ma 9 lat, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Stęskniliście się za klasycznymi slotami, które były kiedyś popularne w różnych barach? Mamy dla was świetną wiadomość, BetSoft Gaming własnie wydał swoją najnowszą grę, która w swojej klasyce przypomina czas wszędzie obecnych automatów do gry!

Nowa gra od BetSoft Gaming nosi tytuł Event Horizon. Pozycja ta oferuje to co w slotówkach najlepsze! Znajdziemy tu klasyczne już pięć bębnów z niezwykłą ilością 243 różnych kombinacji na wygrane! Ciekawa, futurystyczna grafika i miła dla ucha oprawa dźwiękowa sprawią, że wielu z nas odda się długim godzinom emocjonującej zabawy okraszonej wspaniałymi wygranymi.

Przedstawiciel BetSoft Gaming podsumował grę w kilku zdaniach. Są niezmiernie zadowoleni z efektu swoich prac i wierzą, że połączenie klasyki z nowoczesnością stanie się nowym hitem wyprodukowanym przez tego developera.

Zobacz również