Dżin spełnił marzenie o jackpocie 2416786$!

Ten wpis ma 3 lata, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Slot z progresywnym jackpotem Millionaire Genie właśnie wypłacił 52. nagrodę. Szczęśliwy gracz wygrał 2416786$! 5-bębnowa maszyna zapewnia bogactwo co około 11 tygodni, ale najświeższa kwota jackpota była wyższa od średniej, która wynosi średnio nieco ponad 2 mln dolarów. Zanim rozpoczniesz grę po lewej stronie ekranu zobaczysz niebieskiego dżina, który pilnuje skrzyni. Na niej wyświetla się licznik progresywnego jackpotu. W ten sposób na bieżąco możesz śledzić wielkość puli, która rośnie wraz z każdym zakładem i spinem. Najwyższa wygrana 5194129$ w Millionaire Genie od Random Logic padła w 2015 roku. Co ciekawe w trakcie gry możesz natrafić na zdrapkę online. Jeśli zdrapiesz 3 identyczne kwoty zainicjujesz kolejną rundę, dlatego gra może trwać w nieskończoność.

Magiczna lampa, księżniczka i dżin

Jak zostać milionerem, przy małym wsparciu bajkowego dżina? Oczywiście należy celować w zdobycie puli progresywnego jackpotu, ale slot nie jest pozbawiony innych nagród i rund bonusowych. Magiczne 5 symboli złotej lampy potarte we właściwy sposób na 15 liniach wypłat dadzą 1500-krotność zakładu. Z kolei księżniczka z zakrytą twarzą spełnia życzenia nagrody pieniężnej i mnożnika nagrody, dając gwarancję wygranej w bonusowej rundzie. Darmowe obroty aktywujesz za pomocą 3 lub więcej scatterów z postacią Dżina. Im więcej ich zdobędziesz, tym na więcej free spinów możesz liczyć. Wygranie całej puli progresywnego jackpota zależy od wysokości zakładu i ilości aktywowanych linii wypłat oraz oczywiście od szczęścia. Należy postawić 3 monety na spin i liczyć na 3 symbole Millionaire Genies.

Zobacz również