Ameryka szaleje na punkcie jackpotów

Ten wpis ma 3 lata, więc jest dość stary. Jeśli dotyczy on promocji to najprawdopodobniej jest już ona zakończona. Zajrzyj na stronę główną (np. klikając logo) po aktualne bonusy i promocje!

Czy ten tydzień będzie wyjątkowy i padną oba jackpoty z łączną pulą około 1,3 mld dolarów? Wierzą w to miliony Amerykanów i ustawiają się w długie kolejki po zakup losów na dwie największe loterie Mega Millions i Powerball. Tylko w niektórych stanach jest wprowadzona sprzedaż online. Kumulacja w Mega Millions osiągnęła właśnie 750 mln, po tym jak w 34. losowaniu nikt nie trafił jackpota. Natomiast pula Powerball szacuje się na 550 mln dolarów. Do Stanów Zjednoczonych wraz z nowym rokiem wraca entuzjazm i nadzieja na odrobinę szczęścia. Ostatnią kumulację Mega Millions zgarnął we wrześniu 2020 Adrian Tongson, gracz ze stanu Wisconsin. Nie była to aż tak wielka wygrana, jaka obecnie jest do zdobycia, ale 119 mln sprawiło, że szczęściarz natychmiast rzucił pracę.

Czekają miliony i miliardy

Gordon Medenica, główny dyrektor Mega Millions i dyrektor Maryland Lottery and Gaming, chce, aby gracze dobrze się bawili „gdy na początek nowego roku czekają dwa duże jackpoty”. Jednak zabawa zabawą, a gracze przede wszystkim marzą o wielkiej wygranej. Tym bardziej, że właśnie teraz przypada 5. rocznica największego jackpota w Powerball. 3 losy, po jednym z Kalifornii, Florydy i Tennessee podzieliły między siebie pulę 1,586 mld dolarów! Co prawda całkiem niezłe bogactwo można zdobyć i bez wielkiej kumulacji, czego przykładem jest 11 ostatnich styczniowych zwycięzców, którzy wygrali po milionie dolarów, 9 osób w Mega Millions i 2 w Powerball. Pamiętaj także, że w kasynach online czekają na Ciebie sloty z progresywnymi jackpotami i także milionowymi pulami.

Zobacz również